poniedziałek, 21 listopada 2011

Echo szalonego weekendu

Hmm.. Nie wiem od czego zacząć. Powinnam opisać koncert i weekend z Mateuszem :) ale zupełnie nie wiem jak. Działo się tak dużo i wszystko jest takie w sumie nadzwyczajne a jednak bardzo zwyczajne. Szczególnie ta niedziela w domu na obiedzie.. Myślę, że po prostu wrzucę kilka zdjęć.
Niedzielny obiadek u mamusi był niezwykle udany. W sobotę zwiedziliśmy kilka knajp (niektórym udało się nawet ugryźć szklankę z piwem, takie było pyszne!) ;) obejrzeliśmy wystawę obrazów Beksińskiego, uczyliśmy Matta wielu przydatnych zwrotów w języku polskim, wspięliśmy się na Pałac Kultury, Zenio i Robert przeprowadzili wywiad.. ogólnie było dość wesoło ;P
W piątek przeżyliśmy świetny koncert i miłe zamieszanie wokół moich obrazów oraz mojej mamy uczącej się składać palce do diabelskich różków.
 
 Ah.. i jeszcze kilka pamiątek po Mateuszowej wizycie u nas w domu!
wpis dla mamusi w albumie ze zdjęciami rodzinnymi :)
 
 podpis na rysunku, który Matt stworzył w moim pokoju <3
 podpis na drzwiach w Joli pokoju^^
Tak dziwnie było wrócić do rzeczywistości po tym weekendzie, wszyscy za nim tęsknimy. Jest taką ciepłą i kochaną osobą.. Oby jeszcze kiedyś u nas został.

5 komentarzy:

 1. O jaa :D ale czad,Ducha aż po prostu oczy na werzch wychodzą ! Gratsy takiego spotkania to sie cale zycie nie zapomina ;) fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. następnym razem to ja wbijam razem z Wami na koncert ;D potrzepiemy łbami razem ;D
  A Matt na pewno do Was wróci i pewnie jeszcze Ciebie do siebie zaprosi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG!!!Wszystko super...A najbardziej to zdjęcie rodzinne. I to że Matt mówi za******** zupełnie prawidłowo;)

  OdpowiedzUsuń
 4. za******** to jeszcze nic.. najlepiej to mu sie krzyczało k**** jak p***dzi! na środku Nowego Światu około 1.30 w nocy XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Ehyeheheeh, mag.Dusia to doskonały pedagog...dziewczyny uczy koralikowania, chłopców przeklinania...

  OdpowiedzUsuń